O nás

S mnohoročnými skúsenosťami na Slovenskom trhu,
líder medzi dodávateľmi pódií.

Prowex acoustic s.r.o.

Webová stránka zastupuje firmu Prowex acoustic s.r.o., ktorá je na slovenskom trhu špičkou v dodávaní zvukového, svetelného a variabilného pódiového systému pre kultúrne zariadenia, obchodné domy a prakticky pre kohokoľvek a na akúkoľvek príležitosť. Sme flexibilní a vďaka tomu, že rozmery našich služieb prispôsobujeme presne na mieru zákazníka, sú naše služby využívané aj do vnútorných priestorov. Našu techniku dodávame za veľmi výhodné ceny a v kvalitnom prevedení tak, aby ste boli spokojní. Ponukové kalkulácie a rozpočty Vám vypracujeme na mieru. Stačí nás kontaktovať!

Framed Images

Spoľahlivá práca

Práca nášho tímu je na vysokej úrovni! Objednajte si naše služby a my Vám zaručíme stopercentnú spoľahlivosť. Detaily, bezpečnosť, kvalita – všetko v jednom.

Nové projekty

Stále nové a nové zaujímavé projekty! Každým projektom spĺňame svoju víziu a snažíme sa napredovať a ponúkať lepšie a lepšie služby. Aj Vy budete spokojný!

Špičková technika

Tá najlepšia dostupná technika! Naši technici používajú iba najspoľahlivejšie materiály a najmodernejšiu techniku. Táto symbióza je zárukou stability, vysokej akosti a dokonalej finkčnosti.

Pódiové dosky

Čo je to NIVTEC ? NIVTEC je variabilný pódiový systém, ktorý je základným komponentom mobilného pódia. NIVTEC je určený pre používanie v interiéri aj v exteriéri. Konštrukciu podesty tvorí odolný hliníkový rám a špeciálne preglejkový panel. Hliníkový rám je zostavený zo špeciálnych profilov a je vybavený integrovaným mechanizmom na zamykanie spojov jazyk-drážka medzi podestami. Štandardný preglejkový panel je vodeodolný, má protišmykovú úpravu a vysokú nosnosť aj pri svojej veľmi nízkej hmotnosti. Každá podesta je na spodnej strane v rohoch vybavená integrovaným mechanizmom click-clack pre rýchle nasunutie a uzamknutie nohy bez použitia náradia alebo spojovacieho materiálu.

Zastrešenie

Pódium pre akciu je to isté ako javisko pre divadlo. Je neoddeliteľnou súčasťou eventov a jeho nesprávna montáž môže všetko pokaziť. Preto v Prowex acoustic s.r.o. nenechávame nič na náhodu a zabezpečujeme všetky služby ako po stránke technickej a bezpečnostnej, tak aj po stránke dizajnovej a štruktúrnej. Je len na Vás, aké pódium si vyberiete. Sme flexibilní a urobíme všetko pre to, aby sme splnili každú Vašu požiadavku. Naše pódia sú stavané vždy so zreteľom na konkrétne eventy. Jedným si však môžete byť istý – Vaše hviezdy na našich pódiách určite zažiaria.

Zavetrenie

Každé pódium postavené tímom Prowex acoustic s.r.o. spĺňa tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Poveternostné podmienky na exteriérových eventoch môžu byť často veľmi nepriaznivé. Preto pri pódiách s výškou viac ako 1m pódium zavetrujeme, a to najmä z bezpečnostných dôvodov. Sú tak chránení nielen návštevníci, ale aj vystupujúci, pretože sa pódiové dosky neposúvajú, nehýbu sa a sú stabilné. Svoje pódia prispôsobujeme vždy konkrétnym podmienkam, potrebám a cieľom našich zákazníkov. Každé jedno je teda originálom spĺňajúcim všetky Vaše špecifikácie.

BEZPEČNOSŤ

Naše pódiá sú bezpečné a certifikované. Po postavení pódia naši skúsení bezpečnostní technici skontrolujú pódium a venujú pozornosť každému detailu. Skontrolujú aj jeho celkovú pevnosť, odolnosť a kvalitu. V prípade nedostatkov navrhnú riešenia, ktoré okamžite na mieste implementujeme do praxe. Na koniec sa pódium ukotví do zeme tak, aby sa umocnila jeho stabilita. Ak sú terénne podmienky nepriaznivé a neumožňujú ukotvenie do zeme, použijeme 1000 litrové bandasky, ktoré budú slúžiť ako opora pre pódium. Roky skúseností nám pomohli dostať svoje služby na ten najvyšší bezpečnostný level a ten ponúkame aj Vám!

Naša špecialita Video kde môžete vidieť
naše práce

Chystáte event alebo udalosť, ktorá bude výnimočná? Prowex acoustic s.r.o. Vám dodá vysokokvalitné pódiá ušité presne na mieru a postará sa o to, aby sa Vaši hostia naozaj bavili. Staňte sa aj vy našim spokojným zákazníkom a presvedčte sa o kvalite našich služieb. Kontaktujte nás a my Vám pripravíme individuálnu ponuku podľa Vašich požiadaviek.

Viac info